Про проект

Програма Index призначена для перевірки вміння давати лише обдумані та перевірені відповіді. Index є унікальним проектом через поєднання в собі інтелектуальної роботи користувача (при усвідомленні питань та пошуці відповідей) та розробленої системи аналізу відповідей. Index підійде і тим, хто хоче перевірити якість набутих знань та вмінь у навчальному процесі, і тим, хто лише починає вивчати відповідні дисципліни, і тим, хто хоче "помірятись силами" з іншими учасниками проекту.

Перше і найголовніше правило - спочатку думати, а потім ... ще кілька раз подумати і лише після цього давати відповідь, зробивши при цьому якомога більше перевірок правильності отриманого результату. Принцип простий - за правильні відповіді учасник отримує бали (від 0 до 5, - залежно від складності задачі), а за неправильні відповіді бали втрачаються (в межах тільки поточної задачі, тобто, неможливо на одній задачі втратити більше балів, ніж та кількість, що є вагою задачі).


Головний принцип - спочатку думати, а потім відповідати. Час на обдумування поставленого питання не обмежується, головне - не помилятись з відповіддю і працювати виключно самостійно.

Чому проект має таку незвичну назву? Чому саме Index? Відповідь на це питання прихована у визначенні поняття індексу:

Індекс (лат. index від indico — вказую) - число, букви або інша комбінація символів, що вказує місце елемента в сукупності або характеризує стан деякої системи (список, реєстр, покажчик).

Іншими словами, мета проекту - індексація знань. В той же час Index це INDividual EXercises (індивідуальні завдання).

Вийти