Про проект Правила Спробувати Статистика

Про проект Програма Index призначена як для перевірки вмінь розв'язувати задачі, так і для вдосконалення знань, вмінь і навичок з відповідної навчальної дисципліни.

Index є унікальним проектом через поєднання в собі інтелектуальної роботи користувача (при усвідомленні питань та пошуці відповідей) та розробленої системи аналізу відповідей.

Index призначений і для тих, хто хоче перевірити якість набутих знань та вмінь у навчальному процесі, і для тих, хто лише починає вивчати відповідну дисципліну, і для тих, хто хоче "помірятись силами" з іншими учасниками проекту . . . далі

Правила участі прості, але їх варто прочитати дуже уважно. Спочатку варто спробувати пройти перевірку на тренувальному майданчику - це можна робити необмежену кількість раз без реєстрації. Потім за бажання можна зареєструватись і розпочати проходження випробувань в «польових умовах»

Перше і найголовніше правило - спочатку думати, а потім ... ще кілька раз подумати і лише після цього давати відповідь. Принцип простий - за правильні відповіді учасник отримує бали (від 0 до 5, - залежно від складності задачі), а за неправильні відповіді бали втрачаються (в межах тільки поточної задачі, тобто, неможливо на одній задачі втратити більше балів, ніж та кількість балів, що є вагою задачі) . . . далі

Тренувальний майданчик призначений для попереднього (до реєстрації) тренування. Оскільки правила участі в проекті досить серйозні - бали втрачаються за кожну неправильну відповідь, - то на майданчику можна потренуватись, звикнути до форми питань та форми відповідей.

Але навіть до тренування варто уважно прочитати правила, зокрема про формат відповідей.

Тренуватись на майданчику можна довільну кількість раз і до, і після реєстрації. Без будь-якого ризику можна подивитись, на що і як впливають неправильні відповіді. Тренування ніяк не впливає ні на загальну статистику проекту, ні на індивідуальну. На майданчику всього декілька нескладних задач . . . варто спробувати :)

Статистика В процесі проходження випробувань проекту кожний учасник набирає бали, а про набрані бали, кількості неправильних відповідей, рейтинги учасників на тлі інших учасників можна дізнатись саме в розділі статистики.

Є два основні розділи статистики - індивідуальний, доступний кожному зареєстрованому користувачу, і загальний - його можна переглянути навіть без реєстрації.


Зареєструватись

Вхід для зареєстрованих учасників:

Логін
Пароль
                          ?


Вийти на титульну сторінку